Informace o nás

Webový projekt Anglické fráze (www.AnglickeFraze.cz) má za cíl pomoci při studiu angličtiny, formou olíbenýcha používaných anglických frází. Vybírám jen takové fráze, které jsou běžné a používají se při konverzaci mezi rodilými mluvčími a těmi, co (až) brilantně ovládají anglický jazyk.

Věříme, že vám tyto studjní stránky, které jsou poskytovány zdarma, pomohou v zdokonalování anglického jazyka a jejichž obsah využijete při vašich anglických konverzacích.

Kontaktujte nás

Obsah stránek vytvářejí studenti anglického jazyka, kteří jsou rádi za každou pomocnou ruku. Chceteli s námi, nějakým způsobem, spolupracovat, neváhejte nám napsat.

Naši uživatelé

Uživatelská skupina je snadno definovatelná. Jedná se o zájemce, jenž hledají možnosti jak si zlepšit svoji angličtinu a povýšit ji na úroveň vhodné běžné komunikace, která je přirozená a nikoli učebnicová či knižní.

Určitě stránky neslouží pro absolutní začátečníky, kteří mají za sebou první, druhou nebo 3 hodinu angličtiny. Anglické fráze doporučujeme učit se až při slovní zásobě minimálně 200-500 anglických slov.

© Od roku 2014 Všechna práva vyhrazena. Vytvářeno s láskou v ČR.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode